Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Спортивний рюкзак Tempish Tudy чорний виконаний у Street дизайні.
Рюкзак Tempish Tudy багатоцільовий - його можна використовувати як для носіння та зберігання роликових та льодових ковзанів, так і для спортивної форми та будь-яких інших предметів.
Tempish Tudy має велику зовнішню кишеню з бічною блискавкою (ширина 34 см та висота 20 см).
Це підходить, наприклад, для провізії. А також внутрішня кишеня з липучкою (17х17 см) для цінних речей.
Особливості Tempish Tudy:
- Розміри: 44x34x7 см;
- Вантажопідйомність: 3 кг;
- 2 карми: бічний на блискавці (20х34 см) та внутрішній на липучці (17х17 см);
- Матеріал: нейлон 210D.
Характеристики Tempish Tudy:
- Колір: Чорний з білим принтом
- Об'єм: 12 л
- Вантажопідйомність: 3 кг
- Матеріал: Нейлон 210D
- Кишеньки: Бічний на блискавці (20х34 см), внутрішній на липучці (17х17 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempish |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 7 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |



